Aktualności - Miejska Górka

Wolontariat „Świąteczny Koncert”

28.12.2017
0 0 0 4
Miejska Górka

 11 grudnia w Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce odbył się „Koncert Świąteczny” dla osób niepełnosprawnych zaproszonych z powiatu rawickiego. Koncert został przygotowany przez uczniów-wolontariuszy z Zespołu Szkół im. St. Mikołajczyka  w Miejskiej Górce. Uroczystość swoją obecnościązaszczycili zaproszeni goście:  Dyrektor Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Miejskiej Górce p. Jarosław Latusek, Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu p. Marta Rzepecka, Dyrektor OKSiAL w Miejskiej Górce p. Marek Stach, kierownik ŚDS w Rawiczu p. Edyta Naskręt, Dyrektor DPS w Osieku p. Iwona Tuszyńska - Wałkiewicz. Każdego  uczestnika koncertu witał św. Mikołaj. Zaproszeni goście mogli posłuchać kolęd oraz obejrzeć przedstawieniew wykonaniu naszych uczniów. Uczestnicy  koncertu otrzymali w prezencie upieczone przez wolontariuszy pierniki. Na końcu uroczystości  przygotowano słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów naszej szkoły. Podziękowania należą się również  osobom zaangażowanym w przygotowaniu tej uroczystości, między innymi wolontariuszom i opiekunom p. Agnieszce Iżykowskiej, p. Bożenie Gubańskiej.


Zdjęcia